Masz problemy ze wzwodem

Podpowiadamy co robić

Udane życie seksualne jest bardzo ważne dla osób będących w związku. Jednak bardzo wielu mężczyzn nie realizuje swoich potrzeb w sypialni ze względu na brak erekcji lub jej zaburzenia. Ten problem dotyka już nie tylko panów po 50 roku życia, ale również znacznie młodszych. Nie należy tego bagatelizować.

Przyczyny problemów ze wzwodem

Niektóre problemy z osiągnięciem wzwodu mogą być incydentalne lub pojawiać się co jakiś czas. Wynikają one z tego, że krew w niewystarczającej ilości dostaje się do penisa. Często powodem jest także niewłaściwe funkcjonowanie nerwów odpowiedzialnych za ten proces. Zaburzenia erekcji mogą wynikać z różnych przyczyn. Niekiedy są skutkiem wysokiego ciśnienia krwi, a także zwiększonego poziomu cholesterolu. Uaktywniają się również z powodu chorób neurologicznych, sercowo-naczyniowych, a także endokrynologicznych oraz metabolicznych. Niekiedy podłoże bierze się z czynników psychicznych. Nieudany seks mogą mieć mężczyźni z depresją, a także będący pod wpływem stresu i silnych lęków.

Jak sobie radzić?

Gdy problemy ze wzwodem powtarzają się warto udać się do specjalisty. Często wystarczy zmienić styl życia oraz nawyki żywieniowe, żeby poradzić sobie w tej kwestii. Otyłość, nadużywanie alkoholu, palenie tytoniu, a także sięganie po narkotyki, to elementy, które zaburzają prawidłową erekcję. Brak ruchu, aktywności fizycznej oraz siedzący tryb życia powoduje, że organizm nie funkcjonuje tak jak należy, co może objawiać się kłopotami w sypialni. Należy też pamiętać o wypoczynku, relaksie i dbaniu o dobrą kondycję psychiczną.

Lek bez recepty

Sposobem na zaburzenia wzwodu jest przyjmowanie tabletek na potencję. Z tego wyjścia korzysta coraz większa liczba mężczyzna. Bardzo dobrym lekiem, na który nie potrzeba recepty jest Maxon Forte. Można go kupić w aptekach. Przed użyciem warto jednak dokładnie zapoznać się ze specyfiką i dawkowaniem tego medykamentu. Jego działanie polega na wspomaganiu rozkurczu tzw. mięśni gładkich, które występują w ciałach jamistych prącia. Krew swobodnie i w pożądanej ilości napływa do członka powodując wzwód i odbycie pełnego stosunku seksualnego. Tabletki stosuje się na godzinę przed zbliżeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here