Profesjonalny fotel kosmetyczny

Fotel kosmetyczny to wizytówka twojej firmy kosmetycznej. Im lepiej ugościsz swoje klientki, tym lepiej wypadniesz w ich oczach. Wybierając fotel kosmetyczny, warto pamiętać o kilku sprawach oraz najważniejszych kwestiach. Jakich? Tego dowiesz się z tekstu poniżej. Wszystkich zainteresowanych fotelami wysokiej klasy, wyposażonymi w najlepsze udogodnienia zapraszamy do lektury.

Fotel kosmetyczny fotelowi nierówny – czyli ABC wiedzy o fotelach kosmetycznych

Fotele kosmetyczne to urządzenia specjalistyczne, które należy kupować u profesjonalnych dostawców rozwiązań kosmetycznych. W odróżnieniu od zwykłych foteli różnią się kilkoma najważniejszymi cechami. Przede wszystkim – są to urządzenia, których ustawienie można regulować. Dotyczy to nie tylko ustawienia ich wysokości, ale również sterowania zagłówkiem, podłokietnikami i podstawką na stopy.

Warto zwrócić uwagę na sposób sterowania, który powinien być maksymalnie wygodny z perspektywy zarówno klientek, które na fotelu się rozsiądą, jak i kosmetyczek, które będą wykonywać na nich specjalistyczne zabiegi. Najlepszym rozwiązaniem są fotele sterowane elektrycznie. Pozwalają na zmianę ich ustawienia w czasie wykonywania zabiegu, bez naruszania komfortu twoich klientek.

Ponadto, profesjonalny fotel kosmetyczny powinien nadawać się do obracania wokół własnej osi. Jest to niezwykle wygodne w czasie wykonywania zabiegów na ciało, stopy jak i twarz. Dodatkowymi komponentami ułatwiającymi codzienną pracę są przełączniki nożne oraz specjalne uchwyty na prześcieradło lub ręczniki.

Wyposażenie dodatkowe w fotelach kosmetycznych

Oprócz samego fotela warto również rozważyć zakup dodatkowego oprzyrządowania oraz elementów komplementarnych. Jakich? Najczęściej wybierane to pokrowiec na fotel oraz torba na fotele składane. Pokrowiec przydaje się, jeśli zależy ci na zachowaniu fotela w jak najlepszym stanie przez długi czas. Będzie chronił fotel przed uszkodzeniem, wilgocią oraz innymi szkodliwymi oddziaływaniami.

Ponadto, warto zaopatrzyć się w elementy napędu – w tym przede wszystkim w napęd nożny. To właśnie te elementy konstrukcyjne ulegają najszybciej awarii.

Gdzie i jak kupować fotele kosmetyczne?

Oferta foteli kosmetycznych jest bardzo rozbudowana. Znajdziesz urządzenia w szerokim zakresie cenowym. Profesjonalny fotel kosmetyczny będzie kosztował przynajmniej kilka tysięcy – i na taki wydatek należy się też przygotować. Na szczęście, są sposoby, by obniżyć tę kwotę.

Przede wszystkim należy ustalić, czy interesujący cię sklep z wyposażeniem kosmetycznym przedstawia odmienne oferty dla klientów prywatnych i klientów biznesowych. Często, dokonując zakupu fotela kosmetycznego, poszukujesz nie tylko jednego egzemplarza, ale większej liczby sztuk. Wówczas, warto zapytać o ofertę biznesową lub też o możliwość zakupu większej liczby w cenie hurtowej.

Wiele sklepów stacjonarnych i internetowych dzieli swoje oferty na dwie główne kategorie. Są to oferty gabinetowe i hurtowe. Jeśli więc pragniesz wyposażyć swój salon kosmetyczny (bądź nawet sieć salonów), wówczas oferta hurtowa powinna cię szczególnie zainteresować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here