Zalety soczewek Acuvue Oasys

Wady wzroku, takie jak krótkowzroczność czy dalekowzroczność, nie muszą już powodować ograniczeń aktywności i zmian w codziennym trybie życia. Soczewki Oasys to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na korygowanie wady wzroku w wygodny i bezpieczny dla naszego zdrowia sposób. Na czym polega rewolucyjna technologia pozwalająca na noszenie soczewek Oasys przez cały dzień, przy pracy z komputerem?

Soczewki kontaktowe do codziennego użytku

Oasys to soczewki kontaktowe, które powstały dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Hydroclear Plus, która działa jak naturalny film łzowy pokrywający powierzchnię oka i chroniący ją przed podrażnieniem oraz dyskomfortem. Dzięki temu Oasys to soczewki, które doskonale sprawdzają się w przypadku osób prowadzących bardzo intensywny tryb życia, pracujących w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz spędzających dużo czasu przed monitorem komputera lub smartfona. Dostępne dla osób z wadą krótkowzroczności i nadwzroczności, soczewki Oasys (https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/oasys) są skutecznym rozwiązaniem pozwalającym w łatwy sposób skorygować wadę wzroku, bez konieczności noszenia okularów.

Oasys – gwarancja komfortu

Dostępne na stronie Acuvue.pl oraz w salonach optycznych soczewki Oasys to doceniona przez wiele osób na całym świecie metoda korygowania wzroku. Można używać ich jako soczewki jednodniowe, które wyrzucamy po całodziennym użytkowaniu i zakładamy następnego dnia nowe lub w wersji dwutygodniowej. W tym przypadku jedyne, o czym musimy pamiętać, to właściwa pielęgnacja soczewek po całym dniu ich noszenia oraz przechowywania w specjalnym opakowaniu, w płynie dezynfekującym.

Soczewki marki Acuvue zapewniają także ochronę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Wszystkie soczewki kontaktowe produkowane przez markę Acuvue blokują ponad 98 procent promieniowania UVB i 85 procent promieniowania UVA.

Nowoczesny materiał Senofilcon A, z którego zostały wykonane soczewki Oasys, łączy w sobie zalety tworzywa hydrożelowego oraz hydrożelowo-silikonowego, które stosowane były do tej pory do produkcji soczewek. Dzięki temu mogą być używane nawet przez osoby, które w innych soczewkach odczuwały problemy związane z nadmierną suchością oka. Soczewki Oasys pozostają odpowiednio nawilżone, gładkie i delikatne w noszeniu przez cały dzień, niezależnie od tego, czy noszące je osoby przebywają na świeżym powietrzu, czy w klimatyzowanym pomieszczeniu. Marka Acuvue gwarantuje przy tym zwrot pieniędzy wydanych na soczewki Oasys, jeśli nie spełnią one całkowicie oczekiwań klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here