Elementy podwyższające funkcjonalność stolików do manicure

Prowadzisz swój własny salon manicure, ale nie jesteś do końca zadowolona z tego, jak wygląda twoje osobiste stanowisko do pracy? Najwyższa więc pora nadać mu wyższą funkcjonalność. Zrób to poprzez wymianę stolika do manicure i zakup tego, który będzie wyposażony w wiele praktycznych udogodnień. Opisujemy je poniżej.

Dodatkowe szafki

Niektóre stoliki do manicure przypominają niemalże klasyczne tradycyjne stoły. Ich jednoelementowa budowa bazuje wyłącznie na płaskim blacie, który jest wsparty na czterech nóżkach – i to by było na tyle. A przecież przestrzeń występującą pod blatem można wykorzystać, oszczędzając w ten sposób miejsce w salonie. Na to pozwalają ci stoliki z dodatkowymi szufladami.

Za sprawą dodatkowych szafek zapewniasz sobie jeszcze więcej praktycznego miejsca do przechowywania lakierów, narzędzi i różnych innych akcesoriów. Organizujesz stanowisko do pracy. Dbasz o to, by wszystkie produkty mieć zawsze pod ręką i szybko oraz wygodnie z nich korzystać.

Pochłaniacz pyłu

W tym momencie producenci stolików do manicure raczej zawsze wyposażają je w pochłaniacze pyłu, ale tak dla własnej pewności lepiej sprawdź, czy aby na pewno kupujesz mebel, który ten pochłaniacz posiada. Jest on bowiem niezastąpiony i kluczowy. Rolą pochłaniacza będzie wyłapywanie i pochłanianie oparów różnych chemicznych i szkodliwych substancji, a zwłaszcza acetonu, którego zapach potrafi być naprawdę silny, agresywny i nieprzyjemny.

Pochłaniacz zadba również o higieniczność i bezpieczeństwo twojego stanowiska pracy. Zmniejszy ilość zanieczyszczeń i kurzu. Poradzi sobie z pyłem powstającym podczas przygotowywania paznokci. Gdy raz użyjesz stolika z pochłaniaczem, na pewno nigdy więcej z niego nie zrezygnujesz.

Ergonomiczne elementy

Jeżeli natomiast zależy ci na tym, by twój stolik do manicure był mobilny i by łatwo się go dało przenosić, postaw na jego wariant ze składanymi nogami. Taka budowa pozwoli ci na zaoszczędzenie cennej przestrzeni. Gdy stoliki do manicure nie będą ci już potrzebne, po prostu je złożysz, by przed rozpoczęciem kolejnego dnia roboczego ponownie je rozłożyć i to w ciągu krótkiej chwili.

Innym ciekawym elementem występującym w co niektórych stolikach jest rozsuwany blat. To wariant, który sprawdza się szczególnie dobrze w mniejszych salonach.

Stoliki do manicure dostępne są w ofercie beautysystem.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here