walentynki

Bez zbędnego gadania Walentynki są świętem w którym na różne sposoby możemy pokazać jakim uczuciem darzymy swoją drugą połówkę. Nie trzeba wiele, aby pokazać, że Ci na kimś bardzo zależy. W tym dni nie ma miejsce na ociąganie się! Spraw, aby ten dzień był wspaniałym dniem zarówno dla Twojej ukochanej jak i dla Ciebie.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/walentynki/

Jak świętować Walentynki?

Jest cała masa sposobów na to, jak spędzić święto zakochanych, aby zapamiętać ten wyjątkowy dzień na długi czas. Można skusić się na coś szalonego, ale nie mniej atrakcyjne jest przygotowanie czegoś w domu. 

Jeśli chodzi o prezent, najlepiej sprawdzi się ten wykonany od serca – zawsze świetnym rozwiązaniem są świeczki DIY, mydło DIY, ręcznie malowane kubki. Nie jest powiedziane, że musi być to prezent materialny, na które wydasz masę pieniędzy. Przede wszystkim liczy się gest. Jeśli już wiesz, co zrobić samemu na walentynki, możesz skupić się na tym, aby wybrać perfekcyjne miejsce na randkę! 

Jakie miejsce wybrać na randkę walentynkową?

Zakochani najczęściej wybierając miejsce na walentynkową randkę, decydują się na: 

  • Kino – jest to idealne miejsce dla tych, którzy dopiero zaczynają się spotykać. Podczas seansu mogą po raz pierwszy złapać się za rękę.
  • Park – na tą opcję możesz się zdecydować tylko wtedy, kiedy luty będzie łaskawy. 
  • Restauracja –podczas romantycznej kolacji możesz bliżej poznać swoją drugą połówkę. Dowiesz się również, jakie smaki lubi, być może również otworzy się przed Tobą po lampce wina .
  • Dom – jest nie mniej atrakcyjnym miejscem niż powyższe. W nim również możemy wymyślić coś co sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy. Dodatkowo będziemy mogli mieć chwilę tylko dla siebie. W domu możemy przyrządzić (na miarę swoich umiejętności) romantyczną kolację przy świecach i muzyce. Dodatkowo dla bardziej odważnych par świetnym pomysłem będzie również wspólna kąpiel z płatkami róż, olejkami eterycznymi i nastrojową muzyką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here