Obozy i kolonie marzeń dla dzieci i młodzieży

OBOZY I KOLONIE OD 6 DO 18 ROKU ŻYCIA

Lato to idealny moment na zapewnienie swojemu dziecku niezapomnianych wakacji. Rodzice zawsze starają się zorganizować dziecku ciekawe zajęcie w letniej przerwie między nauką, jednakże nie zawsze mają tyle czasu, ile by chcieli poświęcić na rozrywki z dzieckiem, ale na szczęście wtedy z pomocą pojawia się KOGIS.PL, czyli Portal Turystyki Dziecięcej.

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI POD OKIEM PROFESJONALISTÓW

Jesteśmy organizatorami obozów oraz kolonii dla dzieci i młodzieży. Skorzystać z naszej oferty mogą już maluchy od 6 roku życia! Jednak w naszej ofercie znajdą się również interesujące oferty wypoczynku dla nastolatków do lat 18. Zapewniamy dzieciom stuprocentową opiekę pod okiem największych profesjonalistów, którzy zostali przeszkoleni z powierzonych im zadań. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych osób, które rzetelnie wypełniają swoje obowiązki i są idealnymi kandydatami na powierzenie im opieki nad dziećmi w czasie obozu lub kolonii. Dodatkowo nikt w naszym składzie nie znalazł się tam przypadkowo. Każdy opiekun danego wyjazdu tematycznego sam jest związany z tematyką wycieczki, co zapewnia jeszcze większą więź i odnalezienie wspólnych tematów opiekunów z podopiecznymi. Gwarantujemy nie tylko uśmiech na twarzy dziecka, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

WYMARZONE WAKACJE W ULUBIONYM STYLU TWOJEGO DZIECKA

Nasz portal oferuje bogatą ofertę wakacji dla dzieci, ale także dla nastolatków. Organizujemy wyjazdy tematyczne, by dzieci mogły poczuć się jak ryba w wodzie i szybko odnaleźć wspólny język z rówieśnikami. Wśród wyjazdów tematycznych jest w czym wymierać, a mianowicie oferujemy obozy i kolonie o tematyce: sportowej, detektywistycznej, survivalowej i strzeleckiej, żeglarskiej, artystycznej oraz wiele więcej. Wszystkie dostępne wyjazdy tematyczne można sprawdzić w tych miejscach: https://www.kogis.pl/obozy oraz https://www.kogis.pl/kolonie. Doskonale poradzimy sobie również z fanami japońskiej popkultury, bo dla nich przygotowaliśmy wyjazdy o tematyce OTAKU. A może tematyka anime oraz mangi nie trafiła do Twojego dziecka? Jasne, rozumiemy, ale co powiesz teraz, WINGARDIUM LEVIOSA! Tak się składa, że w naszej ofercie zadowolimy także fanów Harry’ego Potter’a. Nadal to nie przykuło uwagi Twojego potomka? Nawet nas to nie martwi, bo w naszej ofercie posiadamy tak szeroki wybór, że podczas przeglądania dostępnych propozycji wyjazdów tematycznych na stronie, któryś na pewno spodoba się naszemu przyszłemu wczasowiczowi.

NAWET W FERIE ZIMOWE NIE BRAKUJE ROZRYWKI

Nie tylko w sezonie letnim jesteśmy do Państwa dyspozycji, bo ferie zimowe to również okres, w którym zrobimy wszystko by zapewnić Waszym pociechom udany wypoczynek w trochę chłodniejszych, ale wciąż tak samo zadowalających warunkach. Zimą oferujemy obozy łyżwiarskie, narciarskie, konne, snowboardowe oraz wiele innych. Każdy uczestnik wyjazdu znajdzie coś dla siebie!

A MOŻE… ZIELONA SZKOŁA?

Czas wakacji oraz ferii zimowych to nie jedyny czas w roku, gdy organizujemy udane wycieczki dla dzieci. W naszej ofercie znajduje się również zielona szkoła, która idealnie nadaje się na wycieczkę szkolną, gdy sezon jeszcze się dobrze nie rozpoczął, a dzieci potrzebują dodatkowego zastrzyku energii oraz emocjonujących wrażeń.

Niestety szkoła Twojego dziecka nie zorganizowała takiej wycieczki, a Twój potomek marzy o wyjeździe na zieloną szkołę? Nie ma problemu, takie wyjazdy również organizujemy bez konieczności zabierania całej szkolnej klasy i zapewniamy, że odnajdzie się w nowym towarzystwie.

JESTEŚMY GODNI ZAUFANIA

Wiarygodność naszego portalu można sprawdzić dzięki opiniom zamieszczanym przez naszych klientów na stronie. Dodatkowo, staramy się publikować zdjęcia z wyjazdów systematycznie, by mogli Państwo być na bieżąco, a tym samym dostarczyć rodzicom pewności, że dzieci trafiły w odpowiednie ręce. Możemy również się pochwalić uzyskaniem tytułu laureata konkursu „Orły Turystyki 2020”, co zapewnia o naszym profesjonalizmie oraz o jakości świadczonych przez nas usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here