dodatki do samochodu dla dzieci

Gadżety samochodowe, mają spełnić określone zadanie. Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa dziecku, mają również zapewnić mu zabawę podczas długiej, niezbyt ciekawej dla niego podróży.

Stojąc przed wyborem gadżetów samochodowych dla naszego dziecka, w pierwszej kolejności powinniśmy jako rodzice zwrócić uwagę na bezpieczeństwo dziecka. Akcesoria tego typu można spotkać zarówno w sklepie dziecięcym, jak i motoryzacyjnym.

Rodzaje gadżetów samochodowych dla dzieci

Lusterko do obserwacji dziecka, jest bardzo uniwersalnym dodatkiem samochodowym. Podczas korzystania z takiego lusterka, mamy oko na dziecko. Możemy je regularnie kontrolować, zwiększa to zdecydowanie bezpieczeństwo dziecka.A dodatkowo i nasze, bo podczas obserwacji dziecka nie obracamy się do tyłu i nie spuszczamy wzroku z drogi. Dodatkowa jest to forma zabawy dla dziecka, które może się nim przeglądać. Najlepiej wybierać lusterka, które mają owalny kształt, wtedy pole widzenia jest większe.

Gadżety samochodowe dla dzieci

Pasy do fotelika, są bardzo praktycznym gadżetem samochodowym. Taki pas może być bez problemu przypięty do fotelika. Korzystanie z pasów do fotelika zwiększa zarówno naszą wygodę, jak i bezpieczeństwo dziecka. Pasy do fotelika, zostały tak zaprojektowane, żeby spełnić wszystkie potrzeby rodzica. Dzięki szerokiej możliwości regulacji pasa, możemy z łatwością go dopasować do wzrostu malucha. Dodatkowo niektóre pasy są wyposażone w antypoślizgowe nakładki, które sprawiają, że pas nie zsuwa się.

Pasy do fotelika wykonane są ze specjalnych materiałów, które są atestowane i wytrzymałe. Nie wydzielają szkodliwych substancji, przez co są bezpieczne dla dzieci.

Zagłówki dla dzieci, są niezbędnymi przedmiotami, podczas podróży z dziećmi. Zagłówek znacznie zwiększa komfort jazdy oraz bezpieczeństwo dzieci. Dostępne są zagłówki dla młodszych, jak i starszych dzieci.
Zagłówki, pokryte są miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem. Zaprojektowane są tak, żeby jak najbardziej umilić każdą podróż.

Przeczytaj też: http://www.mobilebeauty.pl/foteliki-samochodowe-czym-sie-roznia-od-siebie-ktory-wybrac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here