Włókna Toppik – idealna alternatywa dla przeszczepu włosów

Jeżeli podczas codziennej pielęgnacji fryzury zauważamy nadmiernie przerzedzające się lub wypadające włosy, bezsprzecznie konieczne jest podjęcie możliwie jak najszybszych działań mających na celu ratowanie naszej fryzury. Część osób decyduje się na bolesny i nie zawsze charakteryzujący się stuprocentową skutecznością zabieg zorientowany na transplantację włosów – z przyjemnością informujemy, że nie muszą się Państwo mu poddawać, na rynku dostępne są bowiem znacznie bezpieczniejsze alternatywy. Wystarczy, że odwiedzą Państwo nasz salon i skorzystają z oferowanych przez naszych specjalistów zabiegów wizualnego zagęszczania włosów przy pomocy włókien renomowanej firmy Toppik. Dlaczego warto zdecydować się na rzeczone rozwiązanie?

  • Aplikacja włókien jest procesem błyskawicznym, a sam zabieg trwa jedynie kilka minut,
  • Włókna Toppik od razu po aplikacji przywierają do włosów naturalnych, tworząc efekt bujnej, pięknej i lśniącej fryzury,
  • Terapia taka umożliwia zakrycie ubytków włosów oraz wypełnienie obszarów, w których jest ich zauważalnie mniej,
  • Nadmienione uzupełnianie sprawdzi się wręcz doskonale pomiędzy kolejnymi sesjami stylizacji czy farbowania fryzury,
  • Nałożone włókna Toppik będą utrzymywać się na skórze głowy nawet w sytuacji, gdy wystawione zostaną one na działanie deszczu, śniegu, czy silnego wiatru,
  • Mikroskopijne włókna stosowane w naszym salonie mają właściwości hipoalergiczne, a więc ich stosowanie nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia podrażnień włosów.

Z przyjemnością informujemy, że z terapii bazującej na wykorzystaniu włókien keratynowych Toppik celem poprawy ogólnej prezencji włosów mogą także korzystać osoby, które zdecydowały się poddać zabiegowi przeszczepu włosów. Po aplikacji błyskawicznie zakryją one obszary, w których wszczepione były mieszki włosowe i pozwolą Państwu cieszyć się zachwycającą fryzurą w oczekiwaniu na moment, aż przeszczep się przyjmie i będą Państwo mogli znów pochwalić się własnymi, zdrowymi i bujnymi włosami.

Oferowane w naszym salonie włókna keratynowe Toppik dostępne są w aż dziewięciu różnych odcieniach, a więc nie występuje ryzyko, że po aplikacji okażą się one nieodpowiednio dopasowane do koloru Państwa naturalnego uczesania. Z palety kolorów wybrać mogą Państwo między innymi klasyczną czerń, ciemny brąz, jasny kasztan, świetlisty blond, jak również stonowaną szarość i biel. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi każdy z naszych klientów będzie w stanie dobrać wyrób idealnie dostosowany do osobistych preferencji, niezależnie od płci oraz wieku. Włókna Toppik wykorzystać możemy również do maskowania obszarów, w których do Państwa fryzury przymocowany został system uzupełnień włosów, co pozwoli na uzyskanie jeszcze bardziej naturalnego oraz satysfakcjonującego efektu!

Oferowana w naszym zakładzie terapia włóknami keratynowymi Toppik to gwarancja zadowolenia oraz najwyższa jakość dostępna w wysoce korzystnej cenie! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub też do bezpośrednich odwiedzin w naszym salonie w sytuacji, gdyby pragnęli Państwo uzyskać dodatkowe informacje dotyczące specyfiki zabiegu oraz właściwości stosowanych przez nas renomowanych wyrobów zagęszczających.

Więcej na https://toppikpolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here