Psi Patrol

Nowy zestaw od renomowanej firmy Spin Master to z pewnością coś idealnego dla wszystkich fanów bajki animowanej pod tytułem Psi Patrol! Połączenie kolorowej ciężarówki, figurki Rydera oraz jego quadu tworzy unikatowy komplet patrolowca Psiego Patrolu, który z pewnością spodoba się wielu dzieciom. To doskonały pomysł na prezent zarówno dla starszych, jak i młodszych miłośników tej bajki.

Ciężarówka dla małych miłośników Psiego Patrolu

Patrolowiec Psi Patrol to sposób na spędzenie długich godzin na twórczej i dynamicznej zabawie, która przeniesie dzieci w świat ich ulubionego bohatera z bajki animowanej. Producent zabawek Spin Master jest znany z wysokiej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne. Dodatkowo wiele osób ceni firmę z powodu rozwiązań pobudzających kreatywność u najmłodszych. W przypadku patrolowca Psiego Patrolu kolorową zabawkę z pewnością docenią także dzieci. Zestaw naśladuje prawdziwe postaci z bajki. Seria animowana opowiada o niesamowitych przygodach dzielnych szczeniaków. Pieski pod opieką chłopca o imieniu Ryder stawiają czoła licznym niebezpieczeństwom. W skład zestawu wchodzi ciężarówka, figurka Rydera oraz jego quad. Jest początek wspaniałej zabawy dla dzieci i ich rówieśników, a także doskonały sposób, aby zacząć rozmowę o empatii, przyjaźni i pomocy innym.

Świetna zabawa na długie godziny!

Ciężarówka patrolowiec Psi Patrol jest w wyrazistych kolorach białym, niebieskim i czerwonym. Posiada specjalnie przyciemniane szyby oraz rozkładaną przyczepę. Pojazd ma aż 12 sprawnych kół, dlatego bardzo sprawnie porusza się po powierzchni płaskiej. Z boku przyczepy znajduje się specjalny przycisk z kształtem logo Psiego Patrolu. Po jego wciśnięciu dzieci mogą usłyszeć różne dźwięki, które wydaje pojazd w bajce – klakson, odgłosy pracującego silnika, cofania i wiele więcej. Przycisk wyposażony w efekty dźwiękowe znajduje się także wewnątrz przyczepy, którą dodatkowo wyposażono w ruchomy podnośnik dla autek szczeniaków czy Rydera. Co więcej, kabina kierowcy w patrolowcu otwiera się i w swoim wnętrzu może zmieścić aż cztery figurki. Równolegle w rozłożonej przyczepie może znaleźć się sześć autek piesków. Interaktywny zestaw z Psiego Patrolu wraz z naklejkami będzie świetnym pomysłem na prezent dla wszystkich małych zwolenników Rydera i jego wielu przygód ze szczeniakami. Można kupić go jako niezależny element lub jako część całej serii. Producent zastrzega, że zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here