naklejki na paznokcie

Naklejki to sposób na piękny i równie prosty w wykonaniu manicure. Dobrze wyglądają zarówno na krótkich oraz na długich paznokciach, natomiast ich duży dobór powoduje, iż każda spośród nas odnajdzie model doskonały dla siebie. Naklejki na paznokcie mają dwie zasadnicze grupy. Rozróżniamy naklejki wodne oraz samoprzylepne. Wśród tychże typów odnajdziemy pełną paletę kształtów oraz odcieni naklejek na paznokcie. Rezultat zwierciadła, 3D, koronkowe, natomiast choćby naklejki odtwarzające lakier do paznokci. Możemy je nakładać na czystą płytkę, lakier hybrydowy, paznokcie żelowe lub akrylowe. Łatwość aplikacji naklejek do paznokci oraz relatywnie niewielka cena sprawiły, iż stały się powszechne pośród pań na całym świecie.

Paznokcie z naklejkami — komu pasują?

Naklejki na paznokcie, takie jak https://mylaq.pl/naklejki-na-paznokcie/ pasują nie tylko młodym dziewczynom. Z powodzeniem kolorowymi wzorami mogą upiększać pazurki także modne kobiety. Starczy dobra naklejka, natomiast tychże w drogerii mamy niezwykle wiele — od tradycyjnych małych motywów florystycznych do interesujących floresów, natomiast choćby wizerunków popularnych postaci (np. z bajek Disneya). Możemy dobrać naklejki okazjonalne (np. naklejki świąteczne na paznokcie) czy zdecydować się na lekką koronkę

Naklejki na paznokcie oraz ich typy

Do dyspozycji mamy dwa typy naklejek – wodne oraz samoprzylepne. Samoprzylepne są znacznie prostsze w obsłudze, tymczasem wodne to typ kalkomanii oraz ich przyklejenie wymaga trochę dokładności, cierpliwości i umiejętności. Naklejki są we wszystkich możliwych rodzajach, możemy udekorować paznokcie kwiatami, postaciami z bajek, natomiast choćby niewielkimi arcydziełami sztuki. Są naklejki okazjonalne – np. z motywami bożonarodzeniowymi czy walentynkowymi. Niezwykle popularnym typem jest koronka.

Naklejki na paznokcie wodne

Do doboru są tysiące modeli – od ciemnych minimalistycznych kształtów po różne malarskie napisy. Nadrukowane naklejki na paznokcie oferowane są przeważnie w komplecie pięciu oraz dziesięciu sztuk czy w postaci większego arkusza, na jakim mieści się kilkanaście delikatnych projektów. Pośród popularnych motywów przeważają kolorowe roślinne nadruki, regularne kształty, jasne oraz akwarelowe motywy, złote oraz holograficzne rysunki, jednak również postacie z bajek lub motywy świąteczne i tematyczne.

Jak założyć naklejki na paznokcie?

Przy pierwszym razie z naklejkami, doradzamy uzbrojenie się w cierpliwość oraz nie rezygnować po pierwszej próbie. Uprzedzamy, iż mechanizm przyklejania będzie ciężki oraz czasochłonny. Na pocieszenie wspomnimy, że z każdym następnym razem będzie znacznie łatwiej. W obu wypadkach zaczynamy od dokładnego manicure, bardzo istotne jest dobre odsunięcie oraz wypielęgnowanie skórek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here