kosmetyki Eveline

Obserwując wizażystę przy pracy, zauważysz, że istnieje bardzo ścisła kolejność nakładania różnych produktów. Zobaczysz, jak najpierw nakładają cienie do oczu, konturówkę i tusz do rzęs, zanim przejdą do rzeczy takich jak korektor, podkład i róż. Wizażyści chwalą sobie kosmetyki Eveline i doradzają, jak prawidłowo nakładać makijaż.

Eksperci Eveline odpowiadają na pytanie, w jakiej kolejności nakładać makijaż?

Niektórzy zaczynają od korektora, a następnie nakładają podkład na wierzch. Inni wolą najpierw użyć podkładu i punktowo zakryć niedoskonałości, już po nałożeniu bazy. Jaka jest właściwa kolejność? Tak naprawdę, nie ma dobrej ani złej kolejności, jeśli chodzi o makijaż. Jednak zaleca się zrobić w pierwszej kolejności makijaż oka, by okruchy cienia do powiek nie wtopiły się w podkład.

Zawsze zaczynam od lekkiej warstwy podkładu wszędzie, z wyjątkiem powiek

Nakładając podkład w pierwszej kolejności, minimalizujesz nadmierne użycie korektora. Im mniej produktu do twarzy użyjesz, tym bardziej Twoja skóra będzie wyglądała naturalniej. Następnie nałóż korektor, tam, gdzie czujesz, że potrzebujesz nieco większego krycia. Czyli w okolice oczu i na przebarwienia skórne. Podczas pracy na obszarze pod oczami spróbuj zmieszać korektor z odrobiną podkładu, aby rozcieńczyć konsystencję.

Kolejność nakładania makijażu

Po nałożeniu podkładu zacznij wypełniać brwi, ponieważ to nie tylko kształtuje twarz, ale także nadaje jej mocniejszego wyrazu. Później przejdź do makijażu oka. Wizażyści Eveline dopiero po wykonaniu tych czynności przechodzą do nałożenia podkładu ostatecznego, a następnie korektora. Wizażyści zalecają najpierw nakładanie makijażu oczu przed przejściem do makijażu twarzy i nałożenia podkładu, a dopiero potem, na samym końcu nanoszą korektor.

Używaj właściwych narzędzi do aplikowania makijażu

Jeżeli chcesz zapewnić sobie łatwą i bezproblemową aplikację, czyste palce sprawdzają się wyjątkowo dobrze. Pędzel zapewnia jednak delikatniejszą, mieszaną aplikację, a gąbka pełniejsze pokrycie. Musisz zastanowić się nad tym, czego oczekujesz od efektu i dobrać odpowiednie narzędzie do kosmetyku i swojego rodzaju skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here