smart casual
fot. pexels.com

Nie każdy z nas lubi ubierać się elegancko. Jednakże wiele okoliczności w życiu zmusza nas do tego, by założyć na siebie coś bardziej eleganckiego i dopasowanego do charakteru wyjścia. Jeśli nudne marynarki, żakiety i ołówkowe spódnice, to nie dla ciebie, to sprawdź koniecznie na czym polega styl smart casual!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/smart-casual-czuj-sie-swobodnie-wygladaj-stylowo/

Stylowo i oryginalnie

Styl smart casual oznacza jedno – wyglądaj elegancko, czuj się komfortowo i podkreśl swój styl. Myślisz, że nie da się tego osiągnąć? Owszem! Wystarczy tylko stworzyć odpowiednie zestawy ubrań na dane okoliczności.

Na spotkanie biznesowe z klientem nie musisz zakładać garsonki i szpilek i czuć się w nich beznadziejnie. W końcu również twój strój wpływa na to, jak się zachowujesz, a przecież lepiej się zaprezentować dobrze od strony merytorycznej i elegancko od strony odzieżowej. Chcąc wypaść dobrze na spotkaniu, zarówno od jednej jak i od drugiej strony, postaw na styl casual! Zaraz dowiesz się, na czym on polega.

Smart casual

W tym stylu miesza się elegancję ze sportowym lookiem. Stawia się na wygodę, ale i estetykę i oryginalność ubioru. Smart casual to połączenie wygodnej marynarki z t-shirtem i trampkami. To również zestawienie małej czarnej z założonym na górze sweterkiem, który nadaje stylizacji charakteru.

W smart casual chodzi o to, by zachować swoją osobowość, nie dać się wcisnąć w konwenanse elegancji wymuszonej względem okoliczności, która wprowadza dyskomfort i poczucie zniewolenia. W stylizacji smart casualowej kobiety do sukienek zakładają adidasy i plecaki worki, a panowie do koszuli dobierają bojówki.

Taki styl jest bardzo przemyślany i również elegancki! Z pewnością zrobi wrażenie na każdym, z kim zamierzasz się spotkać, czy w sytuacji biznesowej, czy też na imprezie okolicznościowej. Czuj się dobrze w swoim outficie, a na pewno zrobisz wrażenie na wszystkich. Smart casual przeznaczony jest dla osób, które nie lubią być przewidywalne oraz wykreowane w sztuczny sposób.

Przeczytaj też: http://www.mobilebeauty.pl/torebki-od-projektantow/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here