Powiększanie piersi

Posiadanie pięknego, jędrnego biustu to marzenie wielu kobiet. Nie da się ukryć, że niejednokrotnie to właśnie piersi są powodem niskiej samooceny. Niezadowolenie wynika nie tylko z ich kształtu, dysproporcji czy braku jędrności, ale przede wszystkim z rozmiaru — to z jego powodu na całym świecie operacja powiększania piersi cieszy się tak ogromną popularnością. Warszawa posiada miejsce, w którym pozbycie się kompleksów wynikających ze zbyt małych piersi jest możliwe.

Medycyna estetyczna nie próżnuje i oferuje nam sporo możliwości poprawy wyglądu. To operacja powiększa piersi, jest najczęściej wykonywanym zabiegiem na całym świecie. Decydując się na ten zabieg, powinniśmy wybrać miejsca, w których możemy zaufać lekarzowi. Dr. Kochan jest niezwykle wykształconym specjalistą powiększania piersi oraz posiada doświadczenie, które przyciąga do Warszawy pacjentki z całej Polski. To właśnie w jego rękach można poczuć się bezpiecznie.

Na czym polega operacja powiększania piersi?

Decydując się na powiększenie piersi w Warszawie, ważne jest zapoznanie się z planowanym przebiegiem zabiegu. Obecnie do tej operacji można wykorzystać tkankę tłuszczową pacjentki lub zastosować implant. Rozmiar oraz kształt jest zawsze dopasowywany przez lekarza po konsultacjach z pacjentką. Specjalista jest w tej kwestii niezastąpiony, dlatego warto wziąć sobie jego uwagi do serca. Podczas trwania zabiegu pacjentka nie doświadczy bólu ze względu na rodzaj znieczulenia, któremu jest poddawana — jest to znieczulenie ogólne, a cały czas trwania zabiegu to około 1.5 godziny. Okres rekonwalescencji wynosi 14 dni, natomiast należy pamiętać, że jak w przypadku wielu innych zabiegów, koniecznie jest zachowanie miesiąca przerwy od aktywności fizycznej.

Powiększanie piersi w Warszawie — dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Niewątpliwą zaletą zdecydowania się na operację powiększenia piersi u dr. Kochana w Warszawie jest fakt, że zabieg wykonany będzie na najwyższym poziomie. Nowoczesna klinika, sprzęt wysokiej jakości i perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny zapewnią nam bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny przed i po operacji powiększania piersi.

Wyższa samoocena dzięki powiększeniu piersi? Zdecydowanie

Niejednokrotnie okazuje się, że zbyt małe, niekształtne lub nieproporcjonalne piersi potrafią poza niezadowoleniem z wyglądu, przysporzyć kompleksy zniechęcające do bliskości z partnerem. Zabieg powiększania piersi może stać się rozwiązaniem tego typu problemów. Decydując się na powiększenie piersi w Warszawie, efekty będą natychmiastowe i już przekraczając próg kliniki po operacji, zyskamy wyższą samoocenę oraz piękny biust.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here