Najczęstsze pytania na temat powiększania ust

Powiększanie ust to zabieg medycyny estetycznej, kuszący wiele pań, które uznają swoje usta za niedoskonałe. Oczywiście zrozumiałe jest, że każda kobieta ma prawo mieć pewne obawy przed zabiegiem. Zawsze pojawia się też szereg pytań, na które panie chcą znaleźć odpowiedzi, zanim zdecydują się na zabieg. Oto kilka najczęstszych z odpowiedziami.

Czy do zabiegu trzeba się specjalnie przygotowywać?

Nie trzeba, ale warto pamiętać, by nie pić alkoholu, nie palić ani nie korzystać z solarium na kilka dni przed zabiegiem. Ponadto należy też odstawić leki przeciwzapalne oraz przyjść na zabieg bez makijażu. Przed zabiegiem konieczna jest także konsultacja lekarska.

Jak wygląda powiększanie ust i czy boli?

Powiększanie ust Katowice to mało inwazyjny zabieg, polegający na wstrzykiwaniu w wargi kwasu hialuronowego. Po znieczuleniu lekarz wykonuje kilkanaście wkłuć z podaniem kwasu, a następnie przeprowadza masaż ust, by rozprowadzić równomiernie kwas oraz odpowiednio uformować usta. Chodzi tu o dopasowanie ich do twarzy. Zabieg ten to nie tylko wypełnianie ust Katowice, ale także konturowanie ust kwasem hialuronowym i nadawanie im odpowiedniego kształtu. Jednak widoczne efekty zabiegu pojawią się minimum po tygodniu od wykonania.

Czy są jakieś przeciwwskazania i skutki uboczne po zabiegu?

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest uczulenie na składniki preparatu, a także ciąża, miesiączka, opryszczka, stosowanie antybiotyków lub choroby autoimmunologiczne czy skłonność do blizn przerostowych. Po zabiegu zaś usta mogą być przez kilka dni opuchnięte. Od razu można wrócić do codziennych zajęć, ale trzeba pamiętać o schładzaniu ust, masowaniu po upływie doby od zabiegu, aby kwas nie zbrylał się w wargach, a także o tym, by jak najrzadziej dotykać usta i je oszczędzać – nie malować, nie uciskać. Powiększanie ust katowice jest zabiegiem bezpiecznym, ale może pojawić się swędzenie, zaczerwienienie wokół ust, krwiaki, a nawet objawy podobne do przeziębienia. Występują jednak głównie po źle wykonanym zabiegu.

Ile kosztuje wypełnianie ust Katowice?

Zabieg wypełniania ust kosztuje od około 700 do 1300 złotych za 1 ml kwasu hialuronowego. Powiększanie i konturowanie ust kwasem hialuronowym nie należy więc do najtańszych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here